Home Biznis Výrobky z nahřívaného tabáku pro novou éru
Biznis

Výrobky z nahřívaného tabáku pro novou éru

Co jsou vyhřívané tabákové výrobky?

Vyhřívané tabákové výrobky jsou elektronická zařízení, která na rozdíl od elektronických cigaret obsahují tabákový list a ohřívají ho na vysokou teplotu, aniž by ho spálila. Rozdíl je zásadní, protože tato zařízení obsahují tabák, a proto přicházejí se všemi dlouhodobými zdravotními problémy tabáku. Tabákový průmysl investuje hodně do výzkumu, vývoje a marketingu ohřívaných tabákových výrobků, musíte pochopit, co obsahuje.

Co je v ohřívaném tabákovém výrobku?

Vyhřívané tabákové výrobky ohřívají tabákové tyčinky elektřinou a pak vytvářejí páru, která se následně vdechuje. Tato pára obsahuje nikotin, chemikálie a další tabákové složky, které se také nacházejí v tradičním tabákovém kouři. Ohřívané tabákové výrobky ohřívají tabák na 350 stupně Celsia, což je mnohem nižší než u tradičních cigaret, které spalují tabák při teplotě až 900 stupňů Celsia, ale stále dostatečně vysoké pro škodlivé chemikálie, které mají být uvolněny do páry.

Je ohřívaný tabák bezpečný?

Bylo zjištěno, že vyhřívané tabákové výrobky jsou méně škodlivé než kouření. Podle některých studií obsahují páry produkované z přístrojů nižší úroveň škodlivých chemikálií ve srovnání s cigaretovým kouřem.

Jsou ohřívané tabákové výrobky stejné jako e-cigarety?

Ne, ohřívané tabákové výrobky nejsou stejné jako e-cigarety. Hlavní rozdíl spočívá v jeho názvu samotném, tj. ohřívané tabákové výrobky ohřívají tabákový list, zatímco e-cigarety tabák spalují. Kromě toho elektronická cigarety ne vždy obsahují nikotin, ale ohřívané tabákové výrobky vždy obsahují nikotin.

Mohou vyhřívané tabákové výrobky pomoci lidem přestat kouřit?

V současné době neexistují žádné takové důkazy, že přechod na vyhřívané tabákové výrobky pomáhá při ukončení kouření cigaret.

Jak oblíbené jsou ohřívané tabákové výrobky?

Používání ohřívaných tabákových výrobků je relativně vysoké v zemi, jako je Japonsko, protože nikotin obsahující e-cigarety jsou nelegální. Na druhou stranu v zemích, jako je Velká Británie, jsou cigarety aktivně propagovány orgány veřejného zdraví, a proto jsou ohřívané tabákové výrobky ve Velké Británii méně populární. Kromě toho, tyto možnosti jsou novější na trhu, proto potřebují čas získat popularitu. Bylo však studováno, že ohřívané tabákové výrobky jsou budoucností tabákového průmyslu.

Jsou ohřívané tabákové výrobky škodlivé?

Faktem je, že neexistuje nic takového jako neškodný tabákový výrobek. Ohřívané tabákové výrobky mohou způsobit vážné zdravotní problémy i v důsledku přítomnosti nikotinu a dalších škodlivých tabákových složek. Jen proto, že ho nekouříte a jen ohříváte, neznamená, že jsou v žádném případě neškodné. Používání ohřívaných tabákových výrobků vám však může pomoci vést život bez kouře. A pokud se používá k kontrole, může být bezpečnější alternativou k tradičním tabákovým cigaretám.

Informace o autorech:

Tento článek je napsán společností Champion International Company, která navrhuje a dodává praktické a moderní ohřívané tabákové výrobky pro vytvoření světa bez kouře. Pro více informací navštivte

https://www.mok-eu.com/

Author

tristate