Home Bývanie Vynikající triky, jak přivést objednávku do vašeho domu a ušetřit
Bývanie

Vynikající triky, jak přivést objednávku do vašeho domu a ušetřit

Triky pro pračku
9 skvělých triků, které vám přinesou objednávku domů a ušetří spoustu času

K čištění pračky nepotřebujete drahé čisticí prostředky. Místo toho můžete použít běžný ocet. Nalijte část do zásuvky na prací prášek a nastavte ji na dlouhé praní. Až bude hotovo, pračka doslova jiskří.

Jeden trik, o kterém málokdo ví, spočívá v posílení vašich čisticích prostředků pomocí octa. Něco přidejte do pracího prášku (asi třetina množství prášku) a čistí oblečení efektivněji. To platí zejména pro barevné oblečení.

Některé druhy materiálů jsou magnety pro kočičí a psí kožešiny. Oblečení vyrobené z těchto materiálů vyperte bílým octem a kožešina na ně už nikdy nepřilepí.

Pro dokonale čistou vanu
9 skvělých triků, které vám přinesou objednávku domů a ušetří spoustu času

Jak můžete vyčistit celou vanu a stěží zvednout prst? Jednoduchý! Nejprve zahřejte v mikrovlnné troubě nějaký ocet (měl by být spíše teplý než opařující). Smíchejte ocet spolu s mýdlovým roztokem ve spreji v poměru 1: 1, ale lahvičku netřepejte – stačí ji jemně promíchat. Výsledný roztok nastříkejte na vanu, nechte 30 minut působit a poté jej otřete houbou. Výsledek bude působivější než to, co získáte u drahých čisticích prostředků.

Čištění okenních stop
9 skvělých triků, které vám přinesou objednávku domů a ušetří spoustu času

Neustále trávíme spoustu času na čištění okenních stop. Zde je však způsob, jak to udělat, aniž by vynaložilo velké úsilí.

Na obtížně přístupné oblasti posypte jedlou sodu (věnujte pozornost rohům). Pak přidejte trochu octa – začne to bublat, což je dobré znamení. Nechte to tak, jak je to po dobu 10-15 minut, jedlá soda a ocet se vypořádají s upečenou špínou a rezem. Až vyprší čas, bude nutné stírat okna okna pouze papírovými ručníky.

ak umýt hračky pro děti
9 skvělých triků, které vám přinesou objednávku domů a ušetří spoustu času
© gettinby

Každý rodič se setkal s domovem, kde jsou hračky roztroušeny v každé místnosti, koutku a hanbě. Rozšiřují se po podlaze a shromažďují prach ze všech koutů každé místnosti. Takže někdy se tyto hračky musí umýt. Existuje však způsob, jak se tomu vyhnout příliš mnoho času. Umístěte všechny hračky do síťového sáčku a vyčistěte je v pračce.

Author

tristate